anne-cocuk-fuari
Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı
CBME Türkiye; üreticilerin, bölgedeki yeni müşterilere ulaşmalarını, mevcut müşterilerle bir araya gelip bağlantılarını geliştirmelerini ve fuar ziyaretçilerine ürünlerini tanıtmalarını sağlayan eşsiz bir platformdur. CBME Türkiye’de fuar ziyaretçileri, Türkiye’nin ticari potansiyelini keşfetme fırsatı yakalar.

En Kapsamlı Kaynak Bulma Merkezi

Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Rusya’nın da içinde bulunduğu Bağımsız Devletler Topluluğu’nun en önemli kaynak merkezi olma özelliği taşıyan CBME Türkiye, bu bölgelerdeki anne çocuk sektörü ihtiyaçlarına çok çeşitli ürün grupları ve hizmetleriyle cevap vermektedir.

Güçlü ve Güvenilir Bir Organizasyon
CBME Türkiye, dünya çapında en tecrübeli uluslararası ticaret fuarları organizasyon firması olan UBM Türkiye tarafından düzenlenmekte olup Çin, Hindistan ve Singapur’da da gerçekleştirilmektedir. Çin’de düzenlenmekte olan CBME Şangay Fuarı, dünyanın en büyük anne bebek çocuk temalı fuarıdır.
Ticaret ve Cazibe Merkezi Olarak İstanbul
İstanbul Türkiye’nin en çok tanınan şehri olup, bölgedeki en önemli ticaret merkezidir. İstanbuldaki hava limanlarına 200’den fazla ülkeden direk uçuş bulunmaktadır.